30. dubna jsme si společně v mateřské školce užily kouzelnou čarodějnickou párty. Děti tvořily na téma čarodějnic, experimentovaly s mícháním barev pomocí “nadrcených bublinek” a podle starého receptu připravily tajemný čarodějnický lektvar. Poté jsme si zatančily čarodějnický sabat.
I když se nám nepodařilo spatřit čarodějnici Saxanu, zanechala nám alespoň svou oblíbenou písničku a spoustu dobrot. Nechyběly ani nápadité kostýmy, které dotvořily kouzelnou atmosféru celého odpoledne.
Všichni jsme si tuto magickou akci moc užily a odnesly si spoustu krásných zážitků.


