ZŠ a MŠ Přísnotice

Červen ve školce

Červen byla jízda 🙂 Zažili jsme sportovní Den dětí. Na děti čekalo spoustu stanovišť na školní zahradě – skákání v pytli, štafeta, podlézání lanka mezi stromy, hod míčem aj. Ke dni dětí si školní kuchyně pro děti připravila nanuka. To bylo radosti. 🙂 Také jsme byli sportovat na atletickém hřišti v soutěži Atletický přebor. Paní učitelka Aneta dovezla živé hady a mohli jsme si na něj sáhnout a dozvěděli se o nich mnoho zajímavostí. Zažili jsme cukrářské dopoledne s paní Editou V., která byla tak laskavá a pomohla nám s přípravou cup cake a pěnové zmrzliny. Vyráběli jsme přáníčka a dáreček pro tatínky, přijelo k nám hudební divadlo Anime. Byli jsme na výletě v Permonium Oslavany. Navštívili jsme papoušky Ara. Měli jsme zahradní párty s rodinou a předškolní děti spaly ve školce. Proběhla i noční bojovka a diskotéka. A teď už se těšíme na léto a prázdniny.

Následující

Comments are closed.