ZŠ a MŠ Přísnotice

Červen ve školce

Červen byla jízda 🙂 Zažili jsme sportovní Den dětí. Na děti čekalo spoustu stanovišť na školní zahradě – skákání v pytli, štafeta, podlézání lanka mezi stromy, hod míčem aj. Ke dni dětí si školní kuchyně pro děti připravila nanuka. To bylo radosti. 🙂 Také jsme byli sportovat na atletickém hřišti v soutěži Atletický přebor. Paní učitelka Aneta dovezla živé hady a mohli jsme si na něj sáhnout a dozvěděli se o nich mnoho zajímavostí. Zažili jsme cukrářské dopoledne s paní Editou V., která byla tak laskavá a pomohla nám s přípravou cup cake a pěnové zmrzliny. Vyráběli jsme přáníčka a dáreček pro tatínky, přijelo k nám hudební divadlo Anime. Byli jsme na výletě v Permonium Oslavany. Navštívili jsme papoušky Ara. Měli jsme zahradní párty s rodinou a předškolní děti spaly ve školce. Proběhla i noční bojovka a diskotéka. A teď už se těšíme na léto a prázdniny.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice