ZŠ a MŠ Přísnotice

Stěhování mateřské školy

První říjnové odpoledne se neslo v duchu akce kulový blesk. Jen co se poslední dítka rozutekla domů, začalo ve školce velké balení. Díky hojné účasti maminek a tatínků se podařilo veškeré vybavení mateřinky sbalit během necelých třech hodin.

V pátek ráno přijel objednaný kontejner. Vše se začlo stěhovat věci na uskladnění do školy, věci mš do náhradních prostor staré školy, začala se také stěhovat jídelna a kuchyně.

Během dopoledne se vše přestěhovalo, uskladnilo, začalo velké vybalování a zabydlování v náhradních prostorách. Sobotní den už se více méně dokončovalo, instalovala se kuchyně. Znovu bychom chtěly poděkovat maminkám a tatínkům za obrovskou pomoc a podporu. Milí rodičové, bez Vás by se stěhování za tři dny rozhodně nezvládlo a neneslo by se v tak fajn přátelské a pohodové náladě. DĚKUJEME Kolektiv Mš a Žš.

Předchozí

Následující

Comments are closed.