ZŠ a MŠ Přísnotice

Září u Mimoňů

Nový školní rok jsme v naší Mateřské škole zahájili v úterý 1.9.2020 . Do naší třídy přibylo sedm maláčků, kteří se nám postupně v kolektivu dětí pěkně adaptují. Užíváme si krásného počasí, hodně času trávíme na školní zahradě, pomaličku trénujeme vycházky okolo školy. Podzimní sluníčko si děti obzvlášť užívají na nově zprovozněném pískovišti a to díky sobotní brigádě ochotných tatínků, kteří nám navozili písek a zprovoznili branku. Brigáda proběhla první sobotu v září. Tímto bychom za pomoc rodičů chtěli ještě jednou poděkovat. Jelikož se blíží tradiční hody, začínáme s dětmi nacvičovat lidový taneček pod májou. Ve třídě si postupně zažíváme třídní pravidla a kolektivní hry. Společně si zvykáme na prostředí naší mateřinky.

Předchozí

Comments are closed.