ZŠ a MŠ Přísnotice

Potvrzení pro zaměstnavatele o nařízení karantény nevydává škola. Veškeré informace najdete zde: Formulář ošetřovné: zde Informace k vyplňování formuláře: zde Odpovědi na nejčastějí dotazy: zde
Více
“SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY, CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY” během první poloviny října jsme se sžívali s novým prostředím mateřinky a pomaličku začínáme plnit první sokolské dovednosti. Na školní zahradě jsme si vyzkoušeli běh se startem a skok do dálky.
Více
První říjnové odpoledne se neslo v duchu akce kulový blesk. Jen co se poslední dítka rozutekla domů, začalo ve školce velké balení. Díky hojné účasti maminek a tatínků se podařilo veškeré vybavení mateřinky sbalit během necelých třech hodin. V pátek ráno přijel objednaný kontejner. Vše se 
Více
V úterý 29.9. k nám do školky přijelo Divadélko Rolničky s pohádkou O Duhové Princezně.
Více
 Poslední zářijovou neděli jsme společně s dětmi vystoupili na hodové zábavě pod Májou. K tanci se připojily i děti z průvodu a tak se počet malých tanečníků pod Májou příjemně navýšil. Společně jsme zatancili a zajuchali na píseň Tancuj, tancuj vykrůcaj.
Více
Začátek školního roku bývá velmi náročný pro všechny – pro děti, rodiče i učitele. Někdy je všechno perfektní, občas se něco zadrhne :). Dnešní hodina čj ve spojené třídě byla báječná :). Více foto najdete ve fotogalerii.
Více
Více fotografií je k vidění ve fotogalerii.
Více
Vstup cizím osobám do budov základní i mateřské školy je povolen pouze se zakrytým nosem a ústy.
Více