ZŠ a MŠ Přísnotice

Březen ve školce

V tomto měsíci jsme si užili mnoho aktivit. Navštívili jsme IZS hasiče, podívali se do hasičského auta, oblékli si hasičské oblečení, vyzkoušeli hadice a mnoho dalšího, co k hasičům patří. Moc děkujeme zdejším hasičům, že nám tohle všechno umožnili. Také jsme měli možnost podívat se do kamionu, do kterého jsme si mohli sednout a podívat se dovnitř, jak to v něm vypadá. Moc děkujeme panu Langovi za krásnou přednášku a umožnění tohoto zážitku. V březnu jsme klíčili hrách a fazole a pozorovali jejich klíčení, co vyroste dříve a jaké jsou na nich změny. Děti ze třídy Mimoňů vyráběli ruční papír, tímto děkujeme p. Strouhalové. Děti z Duhové třídy si užily legraci v barevném týdnu. Jelikož byl březen krásně slunečný, využívali jsme krásného počasí k procházkám do lesa a pozorovali změny v přírodě znaky jara, sportovali. Bylo to fajn!

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice