ZŠ a MŠ Přísnotice

Březen ve školce

V tomto měsíci jsme si užili mnoho aktivit. Navštívili jsme IZS hasiče, podívali se do hasičského auta, oblékli si hasičské oblečení, vyzkoušeli hadice a mnoho dalšího, co k hasičům patří. Moc děkujeme zdejším hasičům, že nám tohle všechno umožnili. Také jsme měli možnost podívat se do kamionu, do kterého jsme si mohli sednout a podívat se dovnitř, jak to v něm vypadá. Moc děkujeme panu Langovi za krásnou přednášku a umožnění tohoto zážitku. V březnu jsme klíčili hrách a fazole a pozorovali jejich klíčení, co vyroste dříve a jaké jsou na nich změny. Děti ze třídy Mimoňů vyráběli ruční papír, tímto děkujeme p. Strouhalové. Děti z Duhové třídy si užily legraci v barevném týdnu. Jelikož byl březen krásně slunečný, využívali jsme krásného počasí k procházkám do lesa a pozorovali změny v přírodě znaky jara, sportovali. Bylo to fajn!

Comments are closed.