ZŠ a MŠ Přísnotice

Duben ve školce

Dubnový měsíc byl plný zážitků a aktivit. Často jsme chodili do lesa a tam pozorovali, jak se mění příroda, poslouchali zpěvy různých ptáčků, překonávali překážky v přírodě, cvičili i relaxovali. V rámci týdenního tématu povolání jsme se byli podívat v místní truhlářské firmě RAP s.r.o., kde jsme se mohli seznámit s prací truhláře. V dubnu jsme zažili pokusy s hrachem a fazolí a pozorovali, co vyklíčí dříve a jaké jsou mezi nimi rozdíly . Přijelo k nám divadlo Rolničky, na které jsme se nesmírně těšili. Předškolní děti se byly podívat na základní škole a na oplátku k nám do školky přišli školáci. Zažili jsme také velikonoce, pekli Jidáše a pomazlili se s živým zajíčkem. Navštívili obecní úřad, místní obchod, paní ředitelku, paní kuchařky a všechny jsme náležitě vymrskali. V dubnu jsme měli projektový den, kde jsme si vyzkoušeli – stavění „hmyzího hotelu“, tvorbu s blátem, aktivity s vodou a sázení květin. Koncem měsíce jsme se stali čaroději a čarodějnicemi a užili si čarodějnický rej ve školce. Vařili jsme lektvar, hledali havěť, létali na koštěti, tancovali, vyrobili čarodějnici, zahráli si soutěže aj. Bylo toho mnoho a moc jsme si tenhle měsíc užili.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice