ZŠ a MŠ Přísnotice

Kuchařský pátek ve školní družině

V pátek 22.ledna jsme si s dětmi upekli domácí pizzu. Těsto připravila paní vychovatelka a děti si přinesli každý nějakou ingredienci, kterou mají rádi. Děti práce bavila, zvládli nastrouhat sýr i nakrájet různé suroviny. Zezačátku nás trochu zlobila trouba, ale naštěstí se po chvíli, kdy už na nás bylo vidět, jak moc se na pizzu těšíme, umoudřila. Celkem jsme upekli tři pizzy, každá byla úplně jiná a tak jsme ochutnali od každé kousek. Upekli jsme pizzu Hawai na smetaně, pizzu se šunkou a kukuřicí a pizzu s mozzarelou a olivami.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice