ZŠ a MŠ Přísnotice

Květen ve školce

Jako již tradičně, zažili jsme toho mnoho. 🙂 Tento měsíc jsme vytvořili přáníčka a dárečky pro maminky ke svátku maminek. Byli jsme pozváni na exkurzi do zahradnictví k Langům, kde jsme viděli mnoho květin, sazenic a měli jsme i možnost nasednout do traktoru a poslechnout si jeho zajímavý zvuk. Tímto velice děkujeme za krásně strávené dopoledne. Čekal nás také projektový den v Eko centru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích, kde jsme si sami vyzkoušeli pečení bochánku chleba a dozvěděli se o tom, jak dlouhou cestu musí zrníčko absolvovat, než je z něj náš oblíbený chléb . Dále jsme uvařili vaječnou omeletu s paní Markétou Hrubešovou z její kuchařské knihy Pan Brambora a jeho kamarádi. Vydali jsme se podívat na čerstvě vylíhnutá kuřátka v Integře a moc se nám tam líbilo. Moc děkujeme! Také jsme se jeli autobusem na výlet do Agrotecu za traktory, ve kterých jsme se mohli povozit, prohlídnout si je a dozvěděli jsme se o traktorech mnoho zajímavých informací. Opět moc děkujeme firmě Agrotec, za parádní výlet. A abychom netrávili květen jen na cestách za výlety, chodili jsme často do nedalekých lesů, na naši oblíbenou zahradu i do vesnice. Školní družina nám přišla zahrát divadlo a my se těšíme na příště, protože to bylo moc fajn. Předškolní děti se fotily na tablo, které si troufáme říci, že je moc podařené. A teď hurá do června, protože nás čeká mnoho dalších pěkných zážitků.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice