ZŠ a MŠ Přísnotice

Listopad ve školce

A co jsme dělali tentokrát? V listopadovém měsíci už nás chodilo do školky mnohem více a proto jsme pilně trénovali básničky a píseň na vystoupení pod stromečkem v naší vesnici. Oslavili jsme několik narozenin, chodili jsme na vycházky do přírody, tvořili, zpívali, cvičili na opičích dráhách a také jsme měli pyžamovou párty. Ve školce už nám není tolik smutno po mamince a do školky chodíme veseleji.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice