ZŠ a MŠ Přísnotice

Prosinec ve školce

V prosincovém měsíci jsme měli mnoho aktivit a zážitků. Starším dětem začal kurz plavání. V plavání jsou děti moc šikovné a paní plavčice děti moc chválí. Měli jsme i to štěstí, že nám napadlo hodně sněhu, když jsme byli ve školce, a mohli jsme si sněhové radovánky naplno užít. Postavili jsme obřího sněhuláka, plno malinkých sněhuláčků, klouzali jsme se z kopečku na zahradě i koulovačku jsme zažili. Přišel k nám Mikuláš s čertem, nadělil nám dobroty a poté jsme si udělali párty v kostýmech, kde jsme hráli hry i tancovali. Hodně času jsme také trávili vytvářením vánoční knihy pro rodiče a nácvikem na vánoční besídku. V adventním čase jsme se věnovali také tradicím – lili jsme vosk, poslouchali koledy, rozkrojili jsme si jablíčko, pouštěli jsme lodičky, pekli jsme perníčky a třeba také zdobili vánoční stromeček a popřáli krásný vánoční čas u nás v obci. Na co jsme se ale úplně nejvíce těšili? No přece na Ježíška a dárečky. Ježíška jsme netrpělivě vyhlíželi a nakonec k nám opravdu zavítal a donesl nám spoustu dárečků, ze kterých jsme měli velkou radost. Prosincový měsíc byl plný zážitků.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice