ZŠ a MŠ Přísnotice

Únor ve školce

V únorovém měsíci jsme se dočkali maškarního reje ve školce, kde jsme si zahráli různé hry a zatancovali jsme na písničky v kostýmech tak, jak to na maškarním reji běžně chodívá. Předškolní děti chodily na kurz plavání, který v tomto měsíci zdárně dokočily. Tvořili jsme krmítko pro ptáčky, pozorovali jsme zatím ještě zimní přírodu a chodili krmit zvířatka do lesa. V lese jsme plnili úkoly ze zimní hledačky a měli jsme v něm opičí dráhy, pojmenovávali stezky v lese např. Bažinová. Měli jsme i olympijský den a k němu malou olympiádu na atletickém hřišti. Mluvili jsme také o tématu IZS a o dopravě- těšíme se na březen, až navštívíme hasiče a přijede za námi kamion. Máme další nové kamarády a tak se s nimi seznamujme.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice