ZŠ a MŠ Přísnotice

Září ve školce

Ač se to nezdá, září je pro většinu z nás velice náročný měsíc. V září se jde znovu do školky, nastavuje se režim a mnohdy je to těžké jak pro děti, tak i pro rodiče. Některým dětem se jde do školky veseleji než jiným, ale to k období adaptace patří a troufáme si říci, že adaptace ve třídě Mimoňů, tak v Duhové třídě probíhá v klidu a pohodě. Měsíc září už máme zdárně za sebou a hodně jsme toho zažili. V naší školce jsme už prožili mnoho zážitků. Seznámili jsme se s ostatními dětmi, naučili jsme se poznávat svoji značku, místo kde sedíme, známe naše všechny paní učitelky, víme, jak to chodí se stolováním, poznáváme nové kamarády a učíme se správnému chování ve školce i venku. Malujeme, stříháme, lepíme, tancujeme a děláme to, co nás baví. Na co ale nejvíce vzpomínáme je zahradní párty a hodový taneček, na který jsme pilně trénovali a obrovsky jsme se těšili a ten den jsme si všichni moc užili.

Následující

Comments are closed.