ZŠ a MŠ Přísnotice

Září ve školce

Ač se to nezdá, září je pro většinu z nás velice náročný měsíc. V září se jde znovu do školky, nastavuje se režim a mnohdy je to těžké jak pro děti, tak i pro rodiče. Některým dětem se jde do školky veseleji než jiným, ale to k období adaptace patří a troufáme si říci, že adaptace ve třídě Mimoňů, tak v Duhové třídě probíhá v klidu a pohodě. Měsíc září už máme zdárně za sebou a hodně jsme toho zažili. V naší školce jsme už prožili mnoho zážitků. Seznámili jsme se s ostatními dětmi, naučili jsme se poznávat svoji značku, místo kde sedíme, známe naše všechny paní učitelky, víme, jak to chodí se stolováním, poznáváme nové kamarády a učíme se správnému chování ve školce i venku. Malujeme, stříháme, lepíme, tancujeme a děláme to, co nás baví. Na co ale nejvíce vzpomínáme je zahradní párty a hodový taneček, na který jsme pilně trénovali a obrovsky jsme se těšili a ten den jsme si všichni moc užili.

Následující

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice