ZŠ a MŠ Přísnotice

Říjen ve školce

V měsíci říjnu jsme si vykládali o naší krásné České republice, o naší vesnici a místě kde žijeme a co zde máme. Povídali si také o tom, co pro nás znamená náš domov a ti, kteří s námi bydlí. Poznávali jsme krásy okolní přírody, chodili na procházky do lesa i vesnice. Učili jsme se pravidla bezpečného chování mimo areál školky i v ní. Co uděláme, než přejdeme silnici? Chodíme po silnici nebo po chodníku? Také jsme se naučili mnoho básniček a písniček a hráli různé adaptační hry jako například hra Mlsná koza, Kdo nám chybí?, Zakukej kukačko. Zdobili jsme dýně a udělali si den v kostýmech. V měsíci říjnu nás bylo podstatně méně, protože nás trápil kašel a rýma a pevně doufáme, že v měsíci listopadu už nás ve školce bude většina, protože ve více dětech je to větší zábava.

Comments are closed.