ZŠ a MŠ Přísnotice

Říjen ve školce

V měsíci říjnu jsme si vykládali o naší krásné České republice, o naší vesnici a místě kde žijeme a co zde máme. Povídali si také o tom, co pro nás znamená náš domov a ti, kteří s námi bydlí. Poznávali jsme krásy okolní přírody, chodili na procházky do lesa i vesnice. Učili jsme se pravidla bezpečného chování mimo areál školky i v ní. Co uděláme, než přejdeme silnici? Chodíme po silnici nebo po chodníku? Také jsme se naučili mnoho básniček a písniček a hráli různé adaptační hry jako například hra Mlsná koza, Kdo nám chybí?, Zakukej kukačko. Zdobili jsme dýně a udělali si den v kostýmech. V měsíci říjnu nás bylo podstatně méně, protože nás trápil kašel a rýma a pevně doufáme, že v měsíci listopadu už nás ve školce bude většina, protože ve více dětech je to větší zábava.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ZŠ a MŠ Přísnotice
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ZŠ a MŠ Přísnotice 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://www.skolaprisnotice.cz/testimonials/positive-impact/
0
ZŠ a MŠ Přísnotice